Оглас од претпријатие Објавени: септ. 20 2021 04:05

KUKJA NA ATRAKTIVNA LOKACIJA VO DEBAR MAALO

ЕУР

Објавени: септ. 20 04:05
Прегледи: 2
SILVER CITY PARTNER agencija prodava KUKJA NA ATRAKTIVNA LOKACIJA VO DEBAR MAALO. Kukjata ima chist imoten list, moznost za gradba 905m2 bruto, odnosno P+3+PO na celata povrshina na placot, izlez na 2 ulici.

cena: 650 000
kontakt: 078/353-277
Опис на линк

Silver City Partner

Издавање и продажба на секаков вид на недвижности:
- станови
- куќи
- деловни простори
- плацеви
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Издавање и продажба на секаков вид на недвижности:
- станови
- куќи
- деловни простори
- плацеви
0038978353277

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации