Оглас од претпријатие Објавени: авг. 08 2022 09:51

Mnogu atraktivna kuka so tri kata parking i deloven prostor

ЕУР

Објавени: авг. 08 09:51
Прегледи: 885
одлична понуда,само во агенција "ЧАНАК"
се продава многу атрактивна куќа на 3 ката со паркинг и деловен простор,до продавницата на " СЕТЕК " - ( за бела техника),на улица " РУЗВЕЛТОВА ".
за поконкретни информации барајте на 078 271 777
Опис на линк

* CHANAK * Agencija Za Nedvižnosti

Gi vršime slednive uslugi:
- Posreduvanje pri kupoprodažba na nedvižen imot.
- Iznajmuvanje pod kirija
- Izdavanje pod kirija
- Osiguruvanje
- Kompletiranje na celosna dokumentacija-imoten list
- Renoviranje
- Preselba na nedvižen imot so sopstven prevoz i rabotna sila
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Gi vršime slednive uslugi:
- Posreduvanje pri kupoprodažba na nedvižen imot.
- Iznajmuvanje pod kirija
- Izdavanje pod kirija
- Osiguruvanje
- Kompletiranje na celosna dokumentacija-imoten list
- Renoviranje
- Preselba na nedvižen imot so sopstven prevoz i rabotna sila
Dervish Cara 63 078271777

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации