Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

RADISANI NOVA KUKA

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: UNIVERZUM 24 авг. 13:04 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
UNIVERZUM

UNIVERZUM

2503 Огласи во продавницата

GRADSKA BOLNICA STAN OD 96M2 840 ЕУР
GORCE PETROV 1 STAN 39M2 0 ЕУР
SOBOREN HRAM BLOK NA G.ZID 65M2 1 ЕУР
KAPISTEC KOZARA 56M2 1050 EVRA M2 1 050 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Број на спратови
Греење
Se prodava novogradba na 3 vlez vo radisani i toa: podrum 200m2 ,prizemje 200m2 1 kat 220m2 2 kat220m2 placot e 880m2 cena povolna sifra3316 kon tel 070-546-378;078-221-492;02-31-65-367
UNIVERZUM
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI I TURIZAM NUDI ; PATUVANJA DO SITE DESTINACII VO SVETOT SOPING VO GRCIJA SEKOJ PETOK NEDVIZNOSTI PRODAZBA NA IMOTI I PLACEVI KUCI STANOVI I DR VO ZEMJATA I STRANSTO ORGANIZACIJA NA KULTURNO UMETNICKA PROGRAMA ZA VIP OSOBI VO ZEMJATA I STRANSTVO I DR
Посетете ја нашата продавница
33 br 5 Прикажи на мапата
023165367, 070-546-378
UNIVERZUM
  Online
023165367, 070-546-378
Leaflet
UNIVERZUM

UNIVERZUM

2503 Огласи во продавницата
CENTAR KEJ KAJ MEKSICKI RES  DELOVEN PROSTOR 800M2 0 ЕУР
G.ZID DAME GRUEV 75m2 1 200 ЕУР
CENTAR NAD SPECIJAL 90M2 0 ЕУР
UNIVERZALNA 78M2 0 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации