Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava Hotel

3 500 ЕУР

5 000 ЕУР

Се продава од: Save 29 јул. 18:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Se IZDAVA razraboten Hotel vo centarot na gradot pozadi Narodna Banka. Hotelot raspolaga so 16 kompletno opremeni sobi so kapacitet od 55 gosti. -Hotelot se izdava za 3.500 evra mesecna zakupnina. Telefon za kontakt i informacii 078 33 08 33 Apart Hotel Kalonis
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации