Објавени: авг. 11 2015 04:21

Kuka od 95m2 vo Centar

Објавени: авг. 11 04:21
Прегледи: 78
продавам куќа 95м2 куќата е на две нивоа има
летна кујна и подрум дворно место има клима
моб. 070/637 969 недавам други информации по телефон
само на лице место цена по договор
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации