Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Semejna kuka vo Madzir Maalo

0 ЕУР

Се продава од: aco 02 апр. 16:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Куќата е со приземје ( дневна, кујна, трпезарија и мало WC),
Прв спрат со две соби и купатило,
Втор спрат со две соби и купатило,
Остава во двор
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации