Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Ekskluzivna kuka od 250m2 i dvorno mesto od 2500m2

0 ЕУР

Се продава од: Gok 21 септ. 18:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Куќата е 280 метри квадратни со 2500 метри квадратни двор. На два спрата. Подрум со винарија. Четири посебни соби за спиење, две од нив со свое WC. Секоја соба со посебен гардаробер. Дневната, Кујната и Трапезаријата се споени. Голема тараса однапред. Декоративен Камин. 70 метри кубни базен. Хорти-културно уредена. Летниковец одпозади.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации