Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Izdavam kuka vo Gazi Baba

0 ЕУР

Се продава од: Hristijan 07 јан. 16:56 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Se izdava kukja vo nas.Cento pogodna za pogon,magacin,ziveenje,tvrda gradba,hidro izolacija,cel dvor oblozen so bekaton,mala bavca,al prozori i vrati,povekje info i za cena na tel.broj. 072304785
Hristijan
072304785
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации