Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka i baraka vo naselba Singelik

80 000 ЕУР

Се продава од: Gorgi Kostov 22 ноем. 14:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Греење
Se prodava kuka i baraka vo naselba Singelik na ul Fustanska 72-a , so dvorno mesto 500 m2
Gorgi Kostov
075226559
Leaflet
Кон почеток