Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka od 100m2 vo Cento

Се продава од: Bosko 29 ноем. 09:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Одберете греење
se prodava kuka vo cento na ulica Sava mihajlov 18 br.10 dvor 300 kvadrati a kuka 100 m2.za podetalni informacii javete se na 076 258 700
Leaflet
Кон почеток