Македонски | Shqip | English |

Kuka od 100m2 vo Madzari

Се продава од: ацо 27 јан. 19:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

36 000 ЕУР

Број на соби: 4
Адреса: МАЏАРИ
Површина: 100 m2
Локација: Гази Баба, Скопjе
Се продава куќа во Маџари од 100 м2 и дворно место од 100 м2 спроти влезот на Кванташки пазар цена 36000 evra
Нема посетени огласи
Кон почеток