Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka od 250m2 vo Gazi Baba

255 000 ЕУР

Се продава од: Aco 04 фев. 22:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Одберете греење
Dvor 1000m2, Kuka 250m2 so 2 vleza, dopolnitelno vo dvorot uste 2 markici za gradba, kukata e izgradena 2000 godina so imoten list
Leaflet
Кон почеток