Македонски | Shqip | English |

KUKA OD 305M2 VO NASELBA CENTO GLAVNA ULICA

Се продава од: Dragi Krstevski 04 апр. 18:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Број на соби: 9
Адреса: Spiro Crne 69 nas.Cento Skopje
Површина: 305 m2
Локација: Гази Баба, Скопjе
Suteren 65m2/Prizemje80m2/Kat80m2/Potkrovje80m2
Sopstveno parno greenje
Dve zidani garazi po 18m2
Dvorno mesto350m2
0046704057530 viber
Нема посетени огласи
Кон почеток