Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka so deloven prostor vo Skopje od 230m2

230 000 ЕУР

Се продава од: Boro 08 фев. 13:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Се продава куќа во Хиподром (локација наспроти автобуска станица последна 50ка), со два посебни станови од по 65м2, (65м2 x 2) секој од становите е со тераса, едниот стан е комплетно опремен додека другиот е карабина, во цената е вклучен и деловен простор од 100м2 кој намерно е оставен недокомплетиран со цел да се адаптира според дејноста која ќе се извршува во истиот. Куќата поседува дворно и паркинг место. ЦЕНАТА НЕ Е ФИКСНА.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации