Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka vo Cento

0 МКД

Се продава од: KicHo Kiprijanovski 15 апр. 11:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Број на спратови
Греење
Се продава куќа во населба Ченто на Фуштанска.
Куќата е пред неколку години реновирана со тврда градба е.Документацијата е уредно средена.Подрум со спрат. Подрумот е со 2 соби и кујна и купатило. Спратот е со тераса, ходник, купатило, салон со кујна, 2 соби. Дворна површина 300 квадрати и куќата 80 квадрати и 50 квадрати гаража.
Цена по договор.
Ласте Кипријановски 078-475-630
Саше Кипријановски 078-402-535
KicHo Kiprijanovski
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации