Објавени: јан. 15 2022 09:04

Куќа во Ченто на 3 ката

ЕУР

Објавени: јан. 15 09:04
Прегледи: 545
Се продава куќа во населба Ченто близу последна 45ка.
Сутерен - 120м2
Приземје - 120м2
Поткровје - 80м2
Дополнителен објект од 70м2 со гаража за две возила.

Цена по договор.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации