Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KUKA VO CRESEVO

50 000 ЕУР

Се продава од: BILO KOJ 28 јун. 14:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ЦРЕШЕВО ОД 50 М2 СО СПАЛНА, , НОВОГРАДБА , ПЛАЦ 2200 М2 СО СТРУЈА , ВОДА , СОПСТВЕНА ЈАМА , НОВА ЛИМЕНА ГАРАЖА , СО ПАТ ,НА ПЛАЦОТ ИМА САДНИЦИ ОД ЛЕШНИЦИ И ОРЕВИ ..... ЗА ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ НА ТЕЛ. 070/647-352
BILO KOJ
070/647352
Leaflet
Кон почеток