Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka vo Gazi Baba

130 000 ЕУР

Се продава од: Elena 31 мај 15:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Prodavam kukja od 190 kvadrati. prizemje i sprat. dvoren prostor 600kvadrati. Garaza. Vo Trubarevo. tel. za kontakt 077/570-413
Elena
Leaflet
Кон почеток