Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka vo Madzari sproti crkvata

36 000 ЕУР

Се продава од: sasko 05 окт. 15:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Prodavam kuka vo Madjari ( МАЏАРИ ) sproti poranesna mlekarа nasproti Kam market na 100tina metri od crkvata . po imoten list ima 76m2 dvor, stanbena povrsina 80m2, i pridruzni pomosni prostorii so garaza 25m2.
kukata se naoga na ul Blagoja Stefkovski odlicna lokacija
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации