Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Kuka vo nas Cento na glavna ulica

110 000 ЕУР

Се продава од: Daniela 28 ноем. 03:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Se prodava kukja od 172 m2 vo naselba Chento na samata glavna ullica so dva posebni vleza, plus zaseben objekt, momentalno stanben prostor no moze da se koristi kako dukjan. Vo sklop na edniot del od kukjata ima letna kujna od 25 m2, edna garaza i dvorno mesto od 200 m2.
Daniela
 
078307430
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации