Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Menuvam kuka za soodvetna druga

66 000 ЕУР

Се продава од: kuka 28 ноем. 14:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
prodavam ili menuvam kuka vo cento za druga soodvetna kuka ili stan na druga lokacija
kukata ima dva sprata legalizirani
so plus nisko potkrovje i podrum i e na plac okolu 800 kvadrati
so moznost na ziveenje vo nea na dve ili poveke famili odelno so posebni vlezovi
Leaflet
Кон почеток