Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Продажба на куќа

0 МКД

Се продава од: Снежана 26 окт. 18:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Се продава куќа на влез во Ченто, на почеток на улицата на липите. Куќата е на два спрата со засебни влезови и плус дополнително изграден станбен објект со вкупна површина од 331 м2 и земјиште 404 м2 со Имотен лист. Цена по договор
Снежана
075472121
Leaflet
Кон почеток