Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka Novo Selo Skopje so imoten list

60 000 ЕУР

Се продава од: виктор 28 авг. 16:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се продава куќа во НОВО СЕЛО- Ѓорче Петров Скопје, на 2 спрата по 90м2. Првиот спрат наместен за живеење, горниот спрат - карабина. Плацот е со површина од 330 м2.
Може и замена помал стан со ваша доплата.
виктор
075 354 400
Leaflet
Кон почеток