Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka od 50m2 vo Gorce Petrov

Се продава од: Daniel 26 фев. 21:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Se prodava ili zamena za stan.Kuka vo Gorce Petrov, vo blizina na stadionot.Vo blizina na kukata ima osnovno uciliste, gradinka, marketi,pazar i ambulanta.Kukata e so sredena dokumentacija i dozvola za gradenje.So dvorna povrsina 200m2.


Кон почеток