Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KUKA SO LOKAL VO VOLKOVO

90 000 ЕУР

Се продава од: BOBAN 23 фев. 09:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
KУЌА СО ЛОКАЛ 250 М2 СОЛАРНО, ПАРНО НА ДРВА-СТРУЈА ,ОБЕЗБЕДЕНО СО ВИДЕО НАДЗОР И АЛАРМ .ЦЕНА 90.000 ЕВРА НЕ Е ФИКСНО
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации