Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka so plac vo najubav del na Gorce

0 ЕУР

Се продава од: Milijana Nikic 05 мар. 15:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Греење
Se prodava kuka od seesetite, so golemo dvorno mesto, vkupno 450 kv. (kuka 55 ostatok dvor), blisku do Vardar, 2 avtobuski od SP Planet (poranesna stara petka), miren del od Gorce.
Pogodno za ziveenje so min. renoviranje, a pogodno i za izgradba na nova kuka.Ima markica 2+1. Kontakt isklucivo na tel 077 433 049, Milka. Cena po dogovor.
Milijana Nikic
071358015
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации