Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka vo Dame Gruev itno

100 000 ЕУР

Се продава од: valentina 18 апр. 20:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Греење
kukata ima prizemje i sprat.Vnatresni skali i vo prizemjeto ima garaza
valentina
075 790 480
Leaflet
Кон почеток