Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka vo Gjorce Petrov

125 000 ЕУР

140 000 ЕУР

Се продава од: Dragana 08 мај 10:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Број на спратови
Греење
Се продава куќа во населба Даме Груев (Геге) Куќата е во солидна состојба и во близина на градинка и основно училиште (на 5мин).Квадратура на куќа е 90m2 плус 2помошни простории 28m2 и дворно место 240m2.Куќата има дневна, кујна, спална и гостинска соба со излези на предна и задна тераса, ходник и тоалет. Подрумскиот распоред е ист. Дворот е со преден и заден дел. Греење на парно на дрва. Има простор за договор.
Dragana
078447214
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации