Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka vo Gorce Petrov

0 ЕУР

55 000 ЕУР

Се продава од: Milijana Nikic 05 мар. 15:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Греење
Prodavame kuka vo najubav del na Gorce, stara petka, 2 stanici od SP PLanet.
Kukata e 55 kv a dvorot 400 kv. Kukata e odrzuvana, so min.renovaranje dobra za ziveenje, ili pak za gradenje na nova bidejki e so uredna markica ( 2+1). Lezi na podrum, so podzemna garaza, na visoko prizemje, so 3 sobi prostrani. Cena po dogovor. Kontakt isklucivo na tel.077 433 049, Milka.
Milijana Nikic
071358015
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации