Оглас од претпријатие Објавени: авг. 08 2022 12:20

Kuka vo Gorce Petrov

Објавени: авг. 08 12:20
Прегледи: 1592
ШИФРА А019
Се продава самостојна куќа 98м2 с0 двор 520м2 во Ѓорче Петров на многу мирна локација,во непосредна близина на училиште,маркети,пазар,поликлиника.Цена по договор.
Информации на 076 338 004
Опис на линк

HomeArt Real Estate

Со современи принципи до најдоброто за вашата недвижност и многу повеќе од вашите очекувања. 
HomeArt -  многу повеќе од агенција!!! 
Посети ја страната на нашата продавница

Ул.Васил Ѓоргов бр.21-2/4 Прикажи на мапата

078244198

https://www.homeart.mk

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Со современи принципи до најдоброто за вашата недвижност и многу повеќе од вашите очекувања. 
HomeArt -  многу повеќе од агенција!!! 
Ул.Васил Ѓоргов бр.21-2/4 078244198 https://www.homeart.mk

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации