Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka vo naselba Dame Gruev

67 000 ЕУР

Се продава од: Митко 09 фев. 17:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Куќата е легализирана, со површина од 150м^2. Со гаража, сопствено парно, две купатила, две тераси, двор од 220м^2, оградена. Во одлична состојба. Улицата е со атмосверска канализација и широка 8 метри.
Митко
070213828
Leaflet
Кон почеток