Објавени: јан. 21 2022 11:53

Kuka vo selo Orman Volkovo

ЕУР

Објавени: јан. 21 11:53
Прегледи: 48
Se prodava kuka vo selo Orman Volkovo
150m2 na dva sprata po 75m2 podednakvo iisto rasporedeno. Kujna dnevna i dve spalni sobi. So skali gore i terasi plus. Dvor 890m2. Struja i voda. Vo faza na legalizacija. Na potpis kaj gradonacalnikot. Zavrsena so site dokumenti. Sekoj moment gotovo moze da bide vo tekot na nedelata.
Povolno
Tel kontakt
071375850
Dynasty real estate
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации