Објавени: јун. 16 2022 04:53

Kuka vo Stopanski Dvor

Објавени: јун. 16 04:53
Прегледи: 1754
Се продава куќа од 200м2 на два спрата, со имот од 1280м2. Едниот спрат е комплетно реновиран. Дворот е хортикултурно уреден, поседува долгогодишно зизмелени дрвја, повеќе сезонски и хибридни цвеќиња.
Куќата се наоѓа во Стопански Двор (Ѓорче Петров), на почетокот кон обиколницата и самата има излезност на 1 главен пат и 2 споредни. Локацијата е одлична и атрактивна, мирна населба која е особено актуелна поради изградба на новиот клинички центар во непосредна близина. Причина за продажбата е преселба во странство.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации