Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka vo Volkovo

0 ЕУР

Се продава од: Oliver 20 јан. 18:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Се продава куќа во Волково на два ката. Куќата е со површина од 160 м2 (на два ката од по 80м2) и дворно место 500м2. Куќата се наоѓа на главната улица во Волково. Цена по договор.
Тел. за контакт 070 368 807 и 078 448 690
Кон почеток