Објавени: авг. 23 2021 10:53

Kuka vo Volkovo

ЕУР

Објавени: авг. 23 10:53
Прегледи: 891
Се продава куќа од 97м2 со дворно место - плац од 941м2. Куќата и земјиштето се со имотен лист.
Куќата е на две нивоа:
- Прво ниво: кујна, терпезарија и дневна соба, и
- Второ ниво: купатило и две спални.
- Под купатилото и двете спални се наоѓа пространа гаража од 32м2.
Дневната соба и двете спални имаат свои тераси.
Куќата се наоѓа во Волково, место викано Кисела јабука на ул. 22, и е во непосредна близина на трасата за новата улица која ќе ги поврзува Злокуќани и Карпош 4 со северната заобиколница.
Куќата има струја и телефон. До куќата води нов асвалтиран пат и од скоро можност за приклучок на водоводна и канализациона мрежа пред самата куќа.
Куќата е опремена со кујна, купатило, дневна и две спални соби. За греење куќата поседува електричен котел со мрежа за парно греење.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации