Објавени: јул. 17 2022 11:44

Kuka vo Volkovo

ЕУР

Објавени: јул. 17 11:44
Прегледи: 7927
prodavam kukja 75 kv/m
kukjata e stara 30 godini i e vo odlicna sostojba , plus letna kujna tvrda gradba 20-tina kvadrati,plus magacin 30-tina kvadrati ,bavca , sopstven plac 800 kv/m.
-cist imoten list
struja , voda i e povrzana na gradska kanalizacija

cena 67500 evra

- moze zamena za pomal stan vo centar

tel 070 206 181
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации