Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ЛЕВЕЛ 7 - КУЌА ВО Ѓ. ПЕТРОВ

77 777 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности 20 мај 14:40 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Број на спратови
За живеалиштето
Греење
Продажба на куќа на одлична локација во Ѓ.Петров во непосредна близина на ОУ.Д.Поп Георгиев Беровски и стадионот.
Куќата е стар објект и има површина од 89м² станбен простор + 58м² подрум/сутерен, 39м2 во тераси додека плацот е со површина од 222м².
Плацот поседува и маркица за градба со катност од П+2 со вкупна бруто површина од 348м² со намена за градба - А1.
Куќата има уредна документација за сопственост - имотен лист за објект и земјиште.

цена: 77 777 евра + данок на промет

Термин за посета и разгледување на куќата може да се договори со претходна најава во ЛЕВЕЛ 7.

контакт тел:
02/ 321 30 80
071/ 30 42 42

Повеќе информации за понудата на нашата веб страна:
ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
Ве покануваме да ја разгледате нашата понуда и да се запознаете подобро со нашата деловност, професионалност и пред се чесност при работењето. Тимот на ЛЕВЕЛ 7 во секој момент ви стои на располагање да биде Вашиот личен посредник за недвижности. Со почит.
Посетете ја нашата продавница
ул. Петар Попарсов бр. 40-1/10 Прикажи на мапата
071304242
https://www.level7.mk

www.level7.mk

ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
071304242WhatsApp:
071304242
Leaflet
Кон почеток