Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Polovna Kuka od 80m2 vo Volkovo

52 000 ЕУР

Се продава од: Goranco 02 мај 14:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Продавам куќа во Волково 80м2+визба со дворно место 750м2 улица 100 број 54 недалеку од некогашната фабрика за кисела вода.
Goranco
078276905
Leaflet
Кон почеток