Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

POVOLNO KUKA VO GORCE PETROV

152 000 ЕУР

175 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: KASTEL NEDVIZNOSTI 27 јул. 13:39 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Куќата се наоѓа на ул. Сремски Фронт, има двор од 500 м2 и има добра локација.
Постои простор за договор околу цената.
Купувачот нема обврска за агенциска провизија.
KASTEL NEDVIZNOSTI
075276444
Leaflet
KASTEL NEDVIZNOSTI

KASTEL NEDVIZNOSTI

507 Огласи во продавницата
ODLICNO OPREMEN DUPLEKS STAN VO PORTA BUNJAKOVEC -
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO KISELA VODA 280 ЕУР
REKREATIVEN UGOSTITELSKI KOMPLEKS ALKA -
GARSONJERA VO MICURIN 33 000 ЕУР
Кон почеток