Објавени: мар. 30 2022 11:42

Prizemna kuka vo Gorce Petrov

ЕУР

Објавени: мар. 30 11:42
Прегледи: 1035
Се продава приземна куќа ( 135,000 ЕУР ) или изнајмува (300 ЕУР) во Ѓорче Петров во близина на ОУ.Мирче Ацев со површина од 100 m2 и 320 m2 двор,од простории има ходник,купатило,спална,детска и голема дневна со трпезарија и кујна,секоја соба има балкон и има и подрум,може и замена за стан во Аеродром,Ново Лисиче или Охрид со ваша доплата.Куѓата е со уредна документација,со платени комуналии и со маркица за градење на уште два спрата.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации