Оглас од претпријатие Објавени: фев. 04 2022 12:40

Urban Living prekrasna kuka vo Hrom

ЕУР

Објавени: фев. 04 12:40
Прегледи: 904
Куќата е во Хром,Скопје на иделна мирна локација, на 100м од Вардар, со убав поглед на Водно и на 6 км од центар на Скопје.
Куќа со 2 стана, одвоени влезови, 2007 градба. Комплет документација со сите елаборати и за земја и за куќа.
1 стан 60м2, со кујна, дневна, спална и купатило.
2 стан, 170м2 со кујна, 3 спални, 2 дневни, кујна, гостинско ВЦ и 2 купатила.
Во близина има основно школо.
Има 2 места за паркирање внатре, од кое едното е со настрешница.
Подрумот е 60м2.
Куќата е со стиропор 8цм, 20кгр, ѕидана на 25 цигла и внатре гипс картон.
Има подно електрично греење.
Има камин печка на дрва.
3 инвертори.
Соларно со централен бојлер.
Статички е димензионирана за уште еден спрат
Дворна површина:422 m²

Марко-075387469
Зорица-078388292
шифра- е57
Опис на линк

URBAN LIVING

Агенција за недвижен имот - Урбан Ливинг 

Како можеме да Ви помогнеме?

Доколку барате фамилијарен дом, локација за Вашата идеална куќа, простор за Вашиот бизнис, со нашето 8 годишно искуство Ви стоиме на располагање да ги исполниме Вашите барања. 

Како до поголема вредност.

Ние сме тука за Вас.

Нашата посветеност и интегритет им нуди доверба на клиентите, инвеститорите, колегите и партнерите за континуирана соработка. Добивате индивидуални и беспрекорни совети, кои за возврат градат професионални односи и ќе Ви помогнат да донесете најдобар избор во одлуката за Вашиот иден недвижен имот.

Урбан Ливинг Ви нуди повеќе сервиси: финансиски консултации, инвестициски совети, осигурување, менаџирање и одржување на недвижен имот.

Маркетинг стратегија за Вашиот станбен, комерцијален и рурален имот.

Разговарајте со експерт. Кои и да се Вашите потреби, ние имаме некој кој ќе Ви помогне.

Вие добивате од нашето искуство. 
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Агенција за недвижен имот - Урбан Ливинг 

Како можеме да Ви помогнеме?

Доколку барате фамилијарен дом, локација за Вашата идеална куќа, простор за Вашиот бизнис, со нашето 8 годишно искуство Ви стоиме на располагање да ги исполниме Вашите барања. 

Како до поголема вредност.

Ние сме тука за Вас.

Нашата посветеност и интегритет им нуди доверба на клиентите, инвеститорите, колегите и партнерите за континуирана соработка. Добивате индивидуални и беспрекорни совети, кои за возврат градат професионални односи и ќе Ви помогнат да донесете најдобар избор во одлуката за Вашиот иден недвижен имот.

Урбан Ливинг Ви нуди повеќе сервиси: финансиски консултации, инвестициски совети, осигурување, менаџирање и одржување на недвижен имот.

Маркетинг стратегија за Вашиот станбен, комерцијален и рурален имот.

Разговарајте со експерт. Кои и да се Вашите потреби, ние имаме некој кој ќе Ви помогне.

Вие добивате од нашето искуство. 
Rimska 3 078967010 https://www.facebook.com/Urban-Living-607139376062001/

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации