Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Deloven prostor vo nIlinden so moznost za dogradba

37 000 ЕУР

Се продава од: Jonce Spasovski 05 септ. 14:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Греење
TNO!!!! Se prodava deloven prostor vo nas.Ilinden
povrsina 504 kvadrata pogoden za servis i drugi dejnosti, so moznost za dogradba, So imoten list, informacii na tel 072 748 784 i 078 323 225
Jonce Spasovski
078323225
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации