Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ATRAKTIVEN PLAC SO MALA KUKA OD 74m2

145 000 ЕУР

Се продава од: Kosta 22 ноем. 14:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Греење
SE PRODAVA ATRAKTIVEN PLAC SO MALA KUKA-BARAKA VO NASELBA TRNODOL. KUKATA E SO 74 M2, A CELIOT PLAC E 290 M2.
IMA DOZVOLA ZA GRADBA. PLACOT SO BARAKATA E NA AGOL-KOS.
TEL.071887734
Kosta
Leaflet
Кон почеток