Оглас од претпријатие Објавени: јан. 08 2021 08:09

EKSKLUZIVNA KUKJA KOZLE (prodadeno)

Објавени: јан. 08 08:09
Прегледи: 222
Se prodava ekskluzivna kuka vo naselba Kozle od 310m2 na plac 350m2.
Izlez na 2 ulici, golem dvor, podzemna parking garaza.
Golema dnevna so kamin, 4 spalni sobi, utility, 3 WC, prostran podrum, 2 terasi.
Najsovremen sistem za ladenje i greenje.

Locirana na isklucitelno mirna lokacija, vo blizina na povekje ucilista, marketi.

Za povekje informacii: 070 742 504

Kukja / kuka / House / For sale / Kozle / Karpos / Vodno

Опис на линк

KARO Real Estate

Изградба и издавање на сопствени деловни објекти.
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Изградба и издавање на сопствени деловни објекти.
Pero Nakov 144 070742504 https://karaorman.com.mk/

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации