Објавени: јул. 17 2022 09:21

Imot vo naselba Bardovci levo od crkvata

ЕУР

Објавени: јул. 17 09:21
Прегледи: 837
Kukja na dva kata, bazen, sauna, kompletno namestena i opremena za vseluvanje ili izdavanje! Hortikulturno ureden dvor! Ograda drvo i travertin! Pet parking mesta! Garaza! Prva do glavna ulica! Mozhe da se koristi kako dva odvoeni stana i kako edna celina, ima nadvoresni i vnatresni skali! Detali na telefon 076 59 71 59, Darko! Bez agencii za nedviznosti!
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации