Македонски | Shqip | English |

Kuka 100m2+baraka 60m2 vo Taftalidze pozadi Katast

Се продава од: Boban 29 окт. 09:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Број на соби: 5
Адреса: Taftalidze pozadi katastar
Површина: 100 m2
Број на спратови: Приземје
Одберете греење: Нема
Локација: Карпош, Скопjе
Куќата располага со голем дневен престој, три спални соби, посебна кујна со трпезарија и бања. +Барака 60м2 дворно место 390м2 со можност за градба П+2+П
Нема посетени огласи
Кон почеток