Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KUKA 94m2 VO VLAE

Се продава од: Damjan 26 мај 18:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Продавам куќа (барака) во Влае 94 m2. Бараката е реновирана и е во одлична состојба, откупено државно земјиште, можност за надградба (можност за изградба на подрум, 2 спрата и поткровје).
ЦЕНАТА НЕ Е ФИКСНА
Катастарска Парцела 7678.
Имотен лист 1937
Damjan
075402470

Viber:
DA
Кон почеток