Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka karabina posledna 57ca Kozle

149 500 ЕУР

Се продава од: Сашко Сараѓинов 17 апр. 16:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Се продава карабина на ул.Козле 12 во населба Средно Нерези - Козле, Општина Карпош.
Куќата е со одобрение за градба, а земјиштето има маркица за градба П+2+П.
Куќата е на два спрата од кои на вториот спрат има два посебни стана.

*Број на соби: 7
*Квадратура: 210 m²
*Број на спратови: 2 спрата
*Греење: Нема
*Дворна површина: 259 m²
*Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна
*Состојба: Во градба
*Опрема: Празен
*Година на градба: 2017
*Број на балкони: Тераса + 1 Балкон
*Број на бањи: 3
*Подрум: Да
*Број на паркинг/гаража: 3 Паркинг места
*Ориентација: Северозапад
*Адреса: ул.Козле 12 бр.4

Цената не е фиксна!
За повеќе инфо - 071/266-552 Сашко
Сашко Сараѓинов
071266552
Кон почеток