Оглас од претпријатие Објавени: мар. 12 2022 10:14

Kuka na mirna lokacija vo Karpos

Објавени: мар. 12 10:14
Прегледи: 1121
ID7758H

Се продава пространа куќа на мирна и тивка локација во Нерези.

Куќата е поделна на два ката и располага со вкупна површина од 364м2, како и дворно место од 230м2.

На располагање се и повеќе паркинг места пред самата куќа.

Spacious house for sale on a quiet location in Nerezi.

The house is divided into two floors and has a total area of 364m2, as well as a yard of 230m2.

There are several parking spaces in front of the house.
Опис на линк

Property One

Агенција за недвижности
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Агенција за недвижности
078247268

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации