Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Kuka na top lokacija vo Kozle

Оглас од претпријатие Се продава од: ASTORIA NEDVIZNOSTI Вчера 19:11 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Шифра 24761
Се продава единечна стара куќа на одлична локација во Козле. Куќата според имотен лист е 91м2, подрум од 30м2 и гаража од 12м2. Плацот според маркицата е со вкупна површина од 324м2, а има услови за новоградба со површина на габарит од 110м2, со висина до венец од 8,80м. и со максимална новоизградена површина од 275м2.
Контакт 071/271-271
Асторија недвижности
ASTORIA NEDVIZNOSTI
  Online
+3892 3110-566 071/271-271
Leaflet
Кон почеток